sidearea-title-img

Casa de la Danza to szkoła tańca, w której na pewno się odnajdziesz. Zapewniamy Ci pierwszy kontakt z tańcem w miłej, ale profesjonalnej atmosferze, a także gwarantujemy dalszy rozwój umiejętności tanecznych w gronie najlepszych instruktorów.

20-209 Frezerów 3, Lublin 503 033 383

Warsztaty bachaty z Duda & Kati – 14.09

Strona główna  /  Warsztaty bachaty z Duda & Kati – 14.09
Ładowanie Wydarzenia
14 Wrz

Warsztaty bachaty z Duda & Kati – 14.09

Wrzesień 14 @ 11:00 - 20:00

Duda & Kati – po raz pierwszy w Lublinie !
Niezwykła energia, wieloletnie doświadczenie z różnych styli tańca, niepowtarzalna charyzma, a wszystko doprawione ogromną dawką dobrego humoru.
W nauczaniu koncentrują się na związku między partnerami, delikatnym prowadzeniu i podążaniu w tańcu. Prowadzili warsztaty w w wielu miastach Polski i Europy oraz warsztaty na największych międzynarodowych festiwalach m.in. El Sol Warsaw Salsa Festival i All Stars Festival w Budapeszcie.

Maciek Duda
Tancerz, muzyk, choreograf – przygodę z tańcem rozpoczął od najmłodszych lat. Mieszkając w Hiszpanii rozwijał swoje umiejętności pod okiem największych gwiazd świata. Swoją instruktorską karierę rozpoczął w szkole tańca „The Salsa Kings” w Gdyni. W roku 2018 tworzył choreografie do programu tanecznego „Taniec Życia” emitowanego w ogólnopolskiej telewizji TVN. Znany jest ze swojej charyzmy oraz prostego sposobu przekazywania wiedzy, dlatego zapraszany jest na liczne festiwale i warsztaty w Polsce jak i za granicą.

Kata Okuszko – Kati
Dwukrotna zwyciężczyni międzynarodowego konkursu Bachata Social Competition z 2016 i 2017 roku oraz nagrody publiczności. Występowała w teatrze („My fair lady”), telewizji (Eurowizja, „Jaka to melodia”), na koncertach („Festiwal muzyki lat 90′”, „Kabareton”), oraz w wielu reklamach, teledyskach i przy innych eventach. Tańczy od 19 lat, a szerokie doświadczenie taneczne (taniec towarzyski, tango argentyńskie) pozwala jej zrozumieć indywidualne potrzeby każdego kursanta . Aktualnie uczy w Warszawie, gdzie również prowadzi swoją damską formację BachataMe project.

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA

Termin: Wrzesień 14 @ 11:00 - 20:00
Godzina: 11:00 - 20:00
Miejsce: Casa de la danza
Adres: Frezerów 3, Lublin
Organizator: Konrad Dąbski
Telefon: 503 033 383
Strona Internetowa: http://casalublin.pl