sidearea-title-img

Casa de la Danza to szkoła tańca, w której na pewno się odnajdziesz. Zapewniamy Ci pierwszy kontakt z tańcem w miłej, ale profesjonalnej atmosferze, a także gwarantujemy dalszy rozwój umiejętności tanecznych w gronie najlepszych instruktorów.

20-209 Frezerów 3, Lublin 503 033 383

Warsztaty afro – cuban z Anią Kurowską w Casa – start 7.11.2020

Strona główna  /  Aktualności   /  Warsztaty afro – cuban z Anią Kurowską w Casa – start 7.11.2020

Warsztaty afro – cuban z Anią Kurowską w Casa – start 7.11.2020

Szczegółowy program i cennik podamy wkrótce !
***Ania Kurowska ***
Swoją przygodę z tańcem Ania rozpoczęła w wieku 6 lat. Przetańczyła w dziecięcych i młodzieżowych zespołach prawie 11 lat, występując na krajowych i zagranicznych scenach.
Godziny treningów i prób spędzone na salach tanecznych rozwinęły u Ani na szeroką skalę umiejętności z zakresu wielu technik i ukształtowały jej taneczną osobowość.
W 2008 roku trafiła na kurs salsy kubańskiej. Salsa skradła jej serce. Zakochała się przede wszystkim w kubańskiej muzyce. Zaczęła jeździć po całej Europie na koncerty kubańskich zespołów muzycznych oraz na festiwale, gdzie brała udział w warsztatach, poznając najlepszych kubańskich instruktorów i tancerzy z całego świata.
Wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu techniki tańców afro-kubańskich zdobyła szkoląc się prywatnie u najlepszych instruktorów kubańskich w Europie.
W 2012 roku wzięła udział w konkursie Primavera Salsa Open, zdobywając 1 miejsce w kategorii Casino Pary, Grand Prix oraz Nagrodę Publiczności.
W 2013 została zaproszona do zaprezentowania swoich tanecznych umiejętności podczas koncertu Gente de Zona w Barcelonie.
Tańczyła w formacjach ‘’Los Animalses”, ‘’La Sencje” oraz w spektaklu ‘’La Culpa”. Obecnie rozwija swoje umiejętności taneczne także z zakresu Modern Jazz i Contemporary. Współtworzy międzynarodowy festiwal ‘’I am Cuban All Star” oraz projekt „Cuban Meet Up”. Jej spontaniczne nagrania taneczne w social media ,udstępniają kubańskie i latynoskie gwiady : Marc Anthony, Gente de Zona, Leoni Torres czy Tony Succar.
Liczne podróże sprawiły, że stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Europie i jedną z najlepszych tancerek salsy kubańskiej w Polsce.
Zapraszana na prestiżowe kongresy salsy w Polsce i Europie,
Jest znana z wyjątkowego stylu, w którym łączy techniki tańców afro-kubańskich ze zmysłowymi i kobiecymi ruchami kubańskiego stylingu. Od wielu lat promuje tańczenie salsy czy timby przez kobiety na obcasach. Najbardziej kocha salsę za wolność którą wyzwala i sprawia każda kobieta może pokazać swoje wnętrze – może być subtelna, ale i silna jednocześnie i kokietować na parkiecie swoim ruchem !

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o